Váš odborník na poistenie, sporenie, úvery

Prečo vznikla doména spokojný klient???

Poviem Vám to presne, nakoľko každý si to v kútiku duše želá byť spokojným klientom v spoločnosti, kde samozrejme nechávame svoje ťažko zarobené peniaze a očakávame za to adekvátnu službu. Bohužiaľ v dnešnej ťažkej dobe sa nemôže každý klient pochváliť týmto statusom. Peniaze ľudí nie sú vždy správne použité a klienti sa nedočkajú služieb, za ktoré si zaplatia. Stretávame sa s finančnými poradcami, ktorí sa na to pozerajú cez čísla ale nie cez tie, ktoré prinesú úžitok samotnému klientovi, ale sebe.

Hlavným problémom je to že poradca sa málo pýta a nepočúva potreby klienta, čo vedie práve k neprínosnému riešeniu a zvoleniu nie vhodného produktu danej spoločnosti. Vtedy sa stáva klient podvedeným a prestáva veriť svojmu okoliu - osobám, inštitúciám, čo tiež nie je dobré ,nakoľko svoje peniaze neinvestuje a tým pádom sa podieľa na spomalenie ekonomiky, ktorá vedie k neprospechu aj ostatných klientov.

Kedy je klient spokojný:

  • keď dostane peniaze z poistnej udalosti a pokryjú mu vzniknuté straty alebo výdavky
  • keď investuje svoje usporené peniaze a dobre sa mu zhodnotia
  • keď si potrebuje peniaze požičať a nemusí ich vrátiť oveľa viac ako si požičal
  • keď získava peniaze naspäť za to že robí bežné nákupy

Ako si vybrať správneho poradcu?

Prvý dojem je vždy dôležitý, ale nevsádzajte na to všetko, nakoľko keď sa poradca ústne prejaví, tak vtedy zistíte, či je profesionál. Dobre je si nechať poradiť od známeho, čo sa týka odporúčania poradcu, ktorý mu pomohol. Na samotnom stretnutí uvidíte ako sa poradca prejaví, to znamená ako sa pýta, čo sa pýta, či si zapisuje - proste prejavuje záujem o Vás ako osobu,  a tým ste bližšie k tomu, že riešenie, ktoré pre Vás vyberie je to najlepšie a bude Vám dobre slúžiť. Ale podpisom a pletením to nekončí, alebo bohužiaľ u dosť klientov končí, to znamená, že klient nedostáva servis, starostlivosť vo forme noviniek a zmien, ktoré môžu  mať pre neho pozitívny prínos.

A samozrejme pozitívny výsledok, ktorý vedie k tomu, aby bol
spokojný najmä KLIENT