Peniaze naspäť

Nakupovanie

- každodenná vec, spotreba, ktorá je nutná nášmu životu, či už je to nákup potravín, oblečenia, kozmetiky, pohonných hmôt, kultúry, zábavy, elektroniky. Slováci niekedy minú pomaly väčšie množstvo peňazí ako zarobia bez toho, aby okrem toho hmatateľného získali benefit.
Áno, ľudia radi registrujú seba v rozličných reťazcoch za účelom získania nejakého benefitu, no žiaden nie je vyplácaný hotovosťou  naspäť.
 

Benefity

  • získanie bodov, ktoré sa premenia do zľavových  poukážok a klient si ich uplatní pri nákupe
  • získaní hotovosti na Vašom účte za každý nákup

Čo môžem preto spraviť??

Stačí vyplniť registračnú prihlášku u spolupracujúceho partnera (napr u mňa), na základe ktorej získate kartu, ktorá Vás oprávňuje k získaniu zľavy u vybratých partnerov.
 
Pri bežnej spotrebe 500€ mesačne, čo predstavuje 6000€/rok môže klient získať min 60€ a k tomu ešte nákupné body, ktoré zabezpečia ďalšiu zľavu vo forme lacnejšieho nákupu u iného obchodného partnera  
 
Čiže je to na Vás, čo zmeníte pri utrácaní svojich peňazí, aby ste získali, to čo ste doteraz nezískali a viete čo je na tom zaujímavé, že za to nič nezaplatíte navyše a cítite sa ako SPOKOJNY KLIENT.
 

Ste začínajúci podnikatelia alebo neviete ako máte prilákať nových zákazníkov??

Mám pre Vás nástroj ako si svoje podnikanie zastabilizovať, pritiahnuť nových klientov bez toho ako  vynaložiť ďalšie finančné prostriedky (už žiadne tlačenie letákov, príprava reklamy) všetko pripravíme za Vás.
 
A zaplatíte až vtedy, keď Vám zákazník nechá peniaze u Vás.
 
Pokiaľ aj Vy chcete urobiť niečo pre svoje podnikanie kontaktujte ma emailom        
info@spokojnyklient.sk
 

 

Zaujala Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás